GDDKiA: Wszystkie drogi krajowe przejezdne, ale warunki trudne

Czwartek, 11 lutego 2016 (07:18)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne, ale warunki panujące na nich są trudne. Na trasach pracuje 465 pojazdów do zimowego utrzymania. Służby apelują do kierowców o ostrożność.

Jak wylicza Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad utrudnienia w postaci błota pośniegowego lub lokalnej śliskości występuje na terenie województw: lubelskie, podkarpackiego, małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, warmińsko mazurskiego oraz dolnośląskiego.   

 Z kolei utrudnienia w postaci opadów deszczu lub śniegu z deszczem występują na terenie całego kraju z wyłączeniem  województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i opolskiego. 

Reklama

Służby proszą kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Szczegółowe informacje o sytuacji na drogach można uzyskać w Punkcie Informacji Drogowej GDDKiA pod ogólnopolskim numerem 19 111, a także na stronie internetowej GDDKiA w zakładce "Serwis dla kierowców".

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

-----

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie
Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej