​GDDKiA: Mgły w ośmiu województwach

Środa, 27 lutego 2019 (07:14)

Mgły utrudniają jazdę kierowcom w województwach: pomorskim, śląskim, warmińsko-mazurskim, opolskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim, dolnośląskim i lubuskim - wynika z porannego, środowego komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Bartlomiej Kudowicz   /Agencja FORUM
zdj. ilustracyjne
/Bartlomiej Kudowicz /Agencja FORUM

GDDKiA informuje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne, a na sieci dróg krajowych pracuje 69 pojazdów do zimowego utrzymania.

W najbliższych godzinach na wschodzie kraju duże zachmurzenie i miejscami opady deszczu. Na pozostałym obszarze małe i umiarkowane zachmurzenie. Na zachodzie występują miejscami mgły ograniczające widzialność do trzystu metrów. 

Reklama

Temperatura maksymalna wyniesie od 5-6 st. na wschodzie do 13-14 st. na południowym-zachodzie. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, nad morzem dość silny i porywisty, wysoko w górach w porywach do 65 km/h, północno-zachodni i zachodni.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie samochodu z pociągiem. Jedna osoba ranna

    W Mikołowie w woj. śląskim doszło w środę 3 czerwca do wypadku na przejeździe kolejowym. Pociąg Kolei Śląskich zderzył się tam z samochodem osobowym. Wskutek zdarzenia ranna została osoba kierująca... więcej