Fatalne warunki na drogach: Śnieg i marznąca mżawka

Sobota, 31 stycznia 2015 (07:11)

Uwaga kierowcy - na drogach są bardzo złe warunki do jazdy. W wielu regionach sypie śnieg, a na jezdniach zalega pośniegowe błoto.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /Andrzej Grygiel /PAP
Zdj. ilustracyjne
/Andrzej Grygiel /PAP

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podaje, że wszystkie drogi krajowe są przejezdne, jednak w wielu regionach jest ślisko.

W nocy na Gorącą Linię RMF FM informowaliście o fatalnych warunkach na małopolskich drogach. Śnieg sypie również na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Podlasiu, na Mazowszu, w Świętokrzyskiem i na Śląsku.

W woj. pomorskim pada mżawka, a w woj. lubuskim - deszcz.

Reklama

Trudne warunki na drogach mogą utrzymać się przez cały dzień. Na wschodzie Polski zachmurzenie będzie duże z opadami śniegu, na krańcach wschodnich początkowo deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze kraju miejscami spodziewane są przelotne opady śniegu, na wybrzeżu i południowym zachodzie także deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 do 3 st., w rejonach podgórskich od -2 do 0 st.

(abs)

CZYTAJ TAKŻE NA RMF24.PL

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Pomorskie: Motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką

    46-letni motocyklista zginął w wyniku zderzenia ze śmieciarką. Do wypadku doszło w czwartek 21 maja rano w pobliżu miejscowości Wygoda (woj. pomorskie). Droga krajowa nr 20 jest zablokowana -... więcej