Duże utrudnienia na Zakopiance z powodu opadów śniegu. "Sytuacja opanowana"

Piątek, 15 stycznia (09:21)
Aktualizacja: Piątek, 15 stycznia (10:47)

​Intensywne opady śniegu sprawiły, że w piątek rano kierowcy stanęli w kilometrowych korkach na drodze krajowej nr 7, czyli popularnej Zakopiance. - Sytuacja została opanowana - poinformował Interię przed godziną 11 dyżurny punktu informacji drogowej.

Zdjęcie

Zakopianka 15 stycznia /GDDKiA /
Zakopianka 15 stycznia
/GDDKiA /

- Sytuacja została opanowana, intensywne opady ustały, jedynie lekko posypuje na Podhalu. Nie mamy w tej chwili zatorów, może w Klikuszowej delikatnie przed światłami. Generalnie już jest po wszystkim - usłyszeliśmy.

Wcześnie rano ruch w kierunku Krakowa zatrzymał się

Najgorsza sytuacja panowała na odcinku od Głogoczowa w kierunku Krakowa. Tiry zablokowały tam przejazd, nie radząc sobie na stromych podjazdach.

Reklama

- Z uwagi na zatrzymanie się tirów na podjazdach, ruch na Zakopiance na odcinku Głogoczów w kierunku Krakowa zatrzymał się. Tutaj rano panowały najtrudniejsze warunki drogowe - podawała dyżurna ruchu drogowego GDDKiA w Krakowie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

PAP/INTERIA.PL

Zobacz również

  • Małopolskie: W Myślenicach drewno wysypało się na zakopiankę

    Nietypowy powód blokady na zakopiance. W Myślenicach, na trasie w kierunku Krakowa, z jednego z samochodów ciężarowych wypięła się przyczepa, a z niej wysypało się drewno. Droga jest już przejezdna. więcej