Drogowe zamieszanie w Zakopanem

Piątek, 13 września 2013 (17:04)

Kierowców w Zakopanem czeka spore zamieszanie. W związku z remontem estakady pod Gubałówką, zmieniła się organizacja ruchu w tym rejonie. Jedna nitka estakady została zamknięta, a samochody mogą jeździć po drugiej, ale tylko w jedna stronę. Wracać trzeba już objazdem.

Zdjęcie

Kierowcy muszą wykazać się cierpliwością... /123/RF PICSEL
Kierowcy muszą wykazać się cierpliwością...
/123/RF PICSEL

Kierowców nowa organizacja ruchu zaskoczyła, tym bardziej, że drogowcy nie zdążyli postawić wszystkich znaków informujących o zmianach. Po estakadzie można już jechać tylko w kierunku Polany Szymoszkowej.

Wrócić do centrum Zakopanego jednak już po niej nie można. Objazd poprowadzono aż przez Kościelisko. Bardzo wielu kierowców przez cały dzień próbowało wrócić do Zakopanego stara drogą. Dopiero przed estakadą orientowali się, że to niemożliwe i że niepotrzebnie przejechali kilka kilometrów.

Reklama

Takie utrudnienia potrwają jeszcze wiele miesięcy, bo remont estakady ma zakończyć się dopiero po przyszłorocznych wakacjach.

Maciej Pałahicki

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Starachowice: Auto uderzyło w latarnię. Dziewięciolatek w szpitalu

    W środę (20 maja) w Starachowicach doszło do groźnego wypadku. Samochód marki bmw najpierw uderzyło w latarnię, a następnie w bok drugiego pojazdu. Poszkodowany w zdarzeniu został podróżujący bmw... więcej