Droga krajowa nr 1 zablokowana w kierunku Gdańska

Poniedziałek, 9 grudnia 2019 (07:58)

Pięć samochodów zderzyło się na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 1 z drogą wojewódzką nr 484 w Kamieńsku (woj. łódzkie). Trasa jest obecnie zablokowana w kierunku Gdańska.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /Interia.pl /INTERIA.PL
Zdjęcie ilustracyjne
/Interia.pl /INTERIA.PL

Do kolizji doszło w poniedziałek ok. godz. 6.30 na 423. kilometrze drogi krajowej nr 1, gdzie "jedynkę" w miejscowości Kamieńsk przecina droga wojewódzka nr 484. To odcinek trasy między Radomskiem a Piotrkowem Trybunalskim.

W kolizji uczestniczyło pięć pojazdów - cztery samochody osobowe i bus, którymi podróżowało łącznie 17 osób. Poszkodowana została jedna z nich.

Reklama

Droga krajowa nr 1 jest nieprzejezdna w stronę Gdańska. Utrudnienie można ominąć objazdem drogami lokalnymi lub biegnącą równolegle drogą krajową nr 91.

Na razie nie są znane przyczyny zderzenia. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Na miejscu pracuje też pięć zastępów straży pożarnej.

Zdaniem drogowców, utrudnienia mogą potrwać dwie godziny.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Trzy nastolatki potrącone na przejściu dla pieszych

    Trzy nastolatki, w wieku 15 i 16 lat, trafiły do szpitala po tym, jak kierowca dostawczego auta potrącił je na przejściu dla pieszych. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Raciborzu. Policja... więcej