Dolnośląskie: Wypadek ciężarówki na A4

Środa, 8 sierpnia 2018 (11:00)

Autostrada A4 w kierunku Zgorzelca między węzłami Pietrzykowice a Kąty Wrocławskie została zablokowana. Doszło tam do wypadku ciężarówki, która uderzyła w bariery, przewróciła się na bok i zderzyła z samochodem osobowym. Z pojazdu na jezdnię wylał się beton.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Damian Klamka /East News
zdj. ilustracyjne
/Damian Klamka /East News

Jak poinformował dyżurny wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad do wypadku doszło w środę po godzinie 9. Między węzłami Pietrzykowice a Kąty Wrocławskie, kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i przebił bariery w pasie rozdziału przewracając się na bok na jezdni w kierunku Zgorzelca. Ciężarówka uderzyła także w samochód osobowy.  

W wypadku nikt nie został ranny. Jak podał dyżurny, z ciężarówki na jezdnię wylał się beton. Jezdnia w kierunku Zgorzelca jest zablokowana. Policja wprowadziła objazd: zjazd z autostrady na węźle Pietrzykowice na drogę wojewódzką 347 i powrót na A4 na węźle Kąty Wrocławskie.

Reklama

Utrudnienia mogą potrwać około 5 godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • RMF: Groźny wypadek w Starej Wsi. Pięć osób zostało rannych

    Groźny wypadek na ulicy Grodziskiej w Starej Wsi koło podwarszawskiego Nadarzyna. Rozpędzony samochód uderzył w przydrożną kapliczkę. Rannych zostało pięć osób. więcej