Dolnośląskie: Autostrada A4 zablokowana po zderzeniu trzech aut

Poniedziałek, 2 kwietnia (14:23)
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 kwietnia (15:55)

Po zderzeniu trzech aut nieprzejezdna była w poniedziałek autostrada A4 w okolicach węzła Krzywa w kierunku Zgorzelca (Dolnośląskie). W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne.

Jak poinformowała PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do wypadku doszło w okolicach węzła Krzywa na nitce autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. Zderzył się trzy samochody osobowe; ranne zostały trzy osoby.

Policja wyznaczyła objazdy przez Bolesławiec do węzła Godzieszów. 

Reklama

To drugi wypadek, który miał miejsce w poniedziałek na dolnośląskie odcinku A4 w kierunku Zgorzelca. Wcześniej zderzył się również trzy auta osobowe między węzłami Złotoryja i Lubiatów. Tam już nie ma utrudnień w ruchu.

Aktualizacja: Koniec utrudnień

Nie ma już utrudnień po wypadku na autostradzie A4 w okolicach węzła Krzywa w kierunku Zgorzelca (Dolnośląskie). 

O zakończeniu utrudnień poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA. Dwa pasy jezdni w kierunku Zgorzelca są już przejezdne - podał dyżurny. W okolicach miejsca, w którym doszło do wypadku, nadal są jednak kilkukilometrowe korki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Tragiczny wypadek na obwodnicy Augustowa

    Jedna osoba zginęła w wypadku trzech tirów i samochodu osobowego, do którego doszło w piątek rano na drodze krajowej nr 8, na obwodnicy Augustowa (Podlaskie). Ruch odbywa się "starą"... więcej