Dachował i zatrzymał się na drzewie

Środa, 9 stycznia 2013 (15:48)

Kierujący fiatem panda stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie uderzył w drzewo. 33-latek z obrażeniami trafił do szpitala.

Zdjęcie

Fiat Panda zatrzymał się na drzewie /KWP Białystok
Fiat Panda zatrzymał się na drzewie
/KWP Białystok

Dzisiaj, około godziny 6.30 na krajowej 19, na wysokości miejscowości Kucharówka w gminie Zabłudów doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 33-letni mężczyzna jechał fiatem panda od strony Białegostoku w kierunku Zabłudowa. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawe pobocze po czym uderzył w skarpę, a następnie w drzewo.  W wyniku zdarzenia mężczyzna siedzący za kierownicą z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Policjanci szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności. Podczas trudnych warunków drogowych nawet chwila nieuwagi może zakończyć się kolizją lub wypadkiem. Pamiętajmy zatem o dostosowaniu prędkości do warunków jakie panują na drodze.

Reklama

Fiat Panda zatrzymał się na drzewie

liczba zdjęć: 6

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:dachowanie | drzewo | Panda

Zobacz również

  • Warszawa: Wypadek z udziałem autobusu. Kierowca wjechał w zaparkowane samochody

    We wtorek (7 lipca) doszło do wypadku z udziałem autobusu miejskiego w Warszawie. Jak podaje reporter TVN Warszawa - kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w trzy zaparkowane na ulicy... więcej