Czy drogi są przejezdne? Najnowszy komunikat

Niedziela, 3 marca 2019 (08:49)

Na sieci dróg krajowych pracują 32 pojazdy do zimowego utrzymania - poinformowała w niedzielę Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wszystkie drogi krajowe są przejezdne.

Zdjęcie

GDDKiA o warunkach drogowych w niedzielę: Wszystkie drogi krajowe przejezdne /Andrzej Iwańczuk /Reporter
GDDKiA o warunkach drogowych w niedzielę: Wszystkie drogi krajowe przejezdne
/Andrzej Iwańczuk /Reporter

Jak podała GDDKiA w niedzielnym komunikacie, na terenie województwa zachodniopomorskiego występują opady śniegu z deszczem, natomiast mżawki bądź deszczu na Śląsku, w Zachodniopomorskiem, Lubuskiem i na Dolnym Śląsku.

Według stanu na godz. 7 na "sieci dróg krajowych pracują 32 pojazdy do zimowego utrzymania".

Reklama

W najbliższych godzinach synoptycy przewidują zachmurzenie duże, większe przejaśnienia głównie na południu kraju. Rano spodziewane są rozpogodzenia na krańcach południowo-wschodnich. Okresami opady deszczu, wysoko w górach śniegu lub deszczu ze śniegiem. Bez opadów jedynie miejscami na południowym wschodzie Polski. Temperatura maksymalna od 4°C lokalnie na wschodzie do 13°C na południowym zachodzie.

Wiatr umiarkowany i dość silny, porywisty, południowo-zachodni. Porywy wiatru nad morzem do 60 km/h, w górach do 65 km/h. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Dolnośląskie: 12-kilometrowy korek na A4 pod Wrocławiem

    12 kilometrów długości ma zator pojazdów na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Spowodowany jest on zwężeniem trasy w związku z remontem wiaduktu. Zalecany jest objazd - najlepiej już od węzła Legnica... więcej