Cztery osoby ranne w wypadku i pożarze auta na A1

Czwartek, 15 sierpnia 2019 (19:52)

Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, trafiły do szpitala po uderzeniu auta osobowego w bariery i jego pożarze na autostradzie A1 w okolicach Kutna - poinformował dyżurny łódzkiego Punktu Informacji Drogowej GDDKiA. Ruch w stronę Łodzi odbywa się jednym pasem.

Zdjęcie

Cztery osoby ranne w wypadku i pożarze auta na A1 /Interia.pl /INTERIA.PL
Cztery osoby ranne w wypadku i pożarze auta na A1
/Interia.pl /INTERIA.PL

Rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego PSP w Łodzi, st. kpt. Jędrzej Pawlak, przekazał, że do wypadku doszło w czwartek na 249. kilometrze autostrady A1 w kierunku Łodzi w okolicach miejscowości Komadzyn w powiecie kutnowskim. To odcinek trasy między węzłami Kutno-Północ i Kutno-Wschód.

Z nieznanych jeszcze przyczyn, samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w bariery i stanął w płomieniach. Cztery osoby - mężczyzna, kobieta i dzieci w wieku sześciu i ośmiu lat - trafiły do szpitala w Kutnie. W akcji uczestniczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Reklama

W miejscu wypadku mogą występować utrudnienia w ruchu w kierunku Łodzi i tworzyć się korki. Przejazd odbywa się tylko pasem szybkim. Zdaniem drogowców, utrudnienia potrwają do dwóch godzin.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Olej wyciekł na A1. Utrudnienia w kierunku Łodzi

    Pomiędzy węzłami Kowal i Kutno Płn. na A1 występują utrudnienia drogowe w kierunku Łodzi. Służby usuwają z drogi olej, który wyciekł z samochodu ciężarowego. więcej