Ciężarówka wywróciła się na drodze ekspresowej S-8

Sobota, 10 sierpnia 2013 (14:05)

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotę w okolicy miejscowości Magnice (woj. dolnośląskie). Droga ekspresowa S-8 Wrocław - Kłodzko została całkowicie zablokowana.

Jak powiedział st. asp. Łukasz Dutkowiak z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, na zjeździe z drogi ekspresowej wywróciła się ciężarówka, której kierowca zaczął gwałtownie hamować, chcąc uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem osobowym.

- Samochód ciężarowy przewrócił się, całkowicie blokując przejazd. Kierowca pojazdu odniósł lekkie obrażenia, ale nie został zabrany do szpitala - dodał Dutkowiak.

Reklama

Policjanci wyznaczyli objazd w stronę Wrocławia przez Domasław, a w stronę Kłodzka przez Bielany Wrocławskie i Tyniec. Utrudnienia na tym odcinku trasy mogą potrwać kilka godzin.

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek | ciężarówka | utrudnienia

Zobacz również

  • Śląskie: Dachowanie samochodu w Rybniku. Za kierownicą 15-latek

    15-latek siedział za kierownicą samochodu, który w niedzielę wieczorem (24 maja) dachował w Rybniku. Pasażerami auta byli: jego rok starszy kolega i dwaj 13-latkowie. Wszyscy wyszli z wypadku bez... więcej