Ciężarówka przewróciła się na krajowej "jedenastce"

Poniedziałek, 26 listopada 2012 (10:15)

Ruch na drodze krajowej nr 1 Toruń-Włocławek, zablokowanej z powodu wypadku, został przywrócony przed godz. 14 na jednym pasie trasy. W poniedziałek rano droga w obu kierunkach była zablokowana przez przewróconą ciężarówkę.

Jak poinformowała Wioletta Dąbrowska z toruńskiej policji, przed godz. 14 udało się przywrócić ruch na jednym pasie drogi krajowej nr 1. Samochody przez kilka godzin, do czasu usunięcia wszystkich skutków zdarzenia, przepuszczane będą wahadłowo.

W poniedziałek rano, w miejscowości Brzoza Toruńska, wywróciła się na bok ciężarówka przewożąca makulaturę. Ładunek rozsypał się na całej szerokości jezdni i zatamował ruch.

Reklama

Wezwani na miejsce strażacy przez kilka godzin neutralizowali i zbierali olej napędowy, który wyciekł z uszkodzonego zbiornika ciężarówki. W tym czasie ruch kierowany był tymczasowymi objazdami. Przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kujawsko-pomorskie: Kolejki przed bramkami na A1 w kierunku Gdańska

    Kolejki samochodów tworzą się w niedzielę rano przed punktem poboru opłat autostrady A1 w Nowej Wsi koło Torunia w kierunku Gdańska. Czas oczekiwania na przejazd wynosi ponad 15 minut -... więcej