Chciał przejechać policjanta. Trwa obława

Sobota, 28 kwietnia 2018 (14:18)

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w Bytomiu. Gdy policjanci chcieli zatrzymać auto do kontroli, kierowca zaczął uciekać przed funkcjonariuszami. Teraz jest poszukiwany - podaje RMF.

Zdjęcie

Zdj. ilustracyjne /LUKASZ GRUDNIEWSKI /East News
Zdj. ilustracyjne
/LUKASZ GRUDNIEWSKI /East News

Mundurowi zaczęli pościg za mężczyzną, w Bytomiu zajechali mu drogę. Wydawało się, że sytuacja jest opanowana, bo kierowca zatrzymał się. Kiedy jednak policjant wyszedł z radiowozu i rozpoczął marsz w stronę samochodu ściganego, ten ruszył samochodem w stronę funkcjonariusza. Policjant wyciągnął broń i zaczął strzelać w stronę auta.

Po uszkodzeniu opony kierowca wysiadł i zaczął uciekać przed mundurowy pieszo. Mundurowemu nie udało się go pojmać. Teraz mężczyzna jest poszukiwany.  Samochód ma rejestrację z województwa dolnośląskiego. Wiadomo, że auto nie było kradzione, a w środku policja niczego niebezpiecznego nie znalazła.

Reklama

Marcin Buczek

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Kontrola busów na Opolszczyźnie. Wykryto rażące nieprawidłowości

    Kontrolerzy z opolskiej Inspekcji Transportu Drogowego sprawdzili wagę dostawczych busów poruszających się na jednej z dróg wojewódzkich. Rekordzista miał blisko pięć i pół tony "nadwagi". więcej