BMW wjechało w przystanek w Warszawie. Są ranni

Poniedziałek, 17 grudnia 2018 (15:43)
Aktualizacja: Poniedziałek, 17 grudnia 2018 (18:46)

Zakończyły się utrudnienia w ruchu na trasie W-Z po tym, jak po południu na al. Solidarności kierowca BMW stracił panowanie nad autem i wjechał w przystanek - poinformowała kom. Ewa Szymańska z Komendy Stołecznej Policji.

Zdjęcie

Uszkodzone BMW /Radek Pietruszka /PAP
Uszkodzone BMW
/Radek Pietruszka /PAP

Na trasie W-Z na al. Solidarności u zbiegu z Nowym Zjazdem około godz. 15.20 kierowca BMW stracił panowanie nad autem i wjechał w przystanek. Cztery ranne osoby trafiły do szpitala - poinformował asp. Mariusz Mrozek z KSP.

Komunikacja miejska była wstrzymana, a samochody kierowano na objazd przez Wisłostradę.

Nie wiadomo jeszcze, dlaczego mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą. W wypadku cztery osoby zostały ranne, przewieziono je do szpitala. Piątej osobie pomocy na przystanku udzieliła załoga karetki. Nie ma informacji, czy kierowca samochodu odniósł jakieś obrażenia. "Wstępne badanie wskazuje, że był trzeźwy" - dodał Mrozek.

Ruch pojazdów komunikacji miejskiej na trasie W-Z w kierunku Pragi przywrócono około godz. 17, ale samochody były kierowane na objazd Wisłostradą. Teraz przywrócono także ruch samochodów.

Reklama

BMW wjechało w przystanek

liczba zdjęć: 12

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Łódzkie: Kierowca zginął w wypadku na A1. Wyznaczono objazdy

    Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku na autostradzie A1 w okolicy Łodzi, w którym zginął 50-letni kierowca – przekazała w czwartek rano rzeczniczka... więcej