Blokady na krajowej "ósemce" w Bełchatowie

Piątek, 27 września 2013 (12:10)

"Mieszkańcy Bełchatowa walczą o obwodnicę swojego miasta. Rząd jest głuchy na merytoryczne argumenty, dlatego ludzie wychodzą na ulicę, blokując DK 8 na wlocie i wylocie z Bełchatowa, tj. na ul. Lipowej i w pobliskim Dobrzelowie" - taką wiadomość otrzymaliśmy od naszego użytkownika. Poniżej publikujemy pełną treść.

Zdjęcie

Miejsce utrudnień /Map24.interia.pl
Miejsce utrudnień
/Map24.interia.pl

"Odbyły się już 4 blokady. Dziś o 16:30 rozpocznie się kolejna. Mieszkańcy zapewniają, że będą blokować "ósemkę" do skutku. Skoro znalazły się pieniądze na obwodnicę Wielunia, czy ostatnio Warszawy, to czemu nie Bełchatowa, który o obwodnice stara się od przeszło 20 lat, zwłaszcza, że są wszystkie dokumenty, z pozwoleniem na budowę włącznie. Co wybory do Bełchatowa przyjeżdżają politycy, obiecując budowę obwodnicy. Ostatnio obiecywał ją sam premier Donald Tusk, gdy przecinał wstęgę na otwarciu 13. bloku w Elektrowni Bełchatów. Ale po wyborach pamięta o Bełchatowie tylko na płaszczyźnie tzw. optymalizacji tutejszej kopalni i elektrowni... Mieszkańcy zapowiadają, że będą lokować "ósemkę" przynajmniej dwa razy w tygodniu, w godzinach szczytu. Nie wykluczają przeprowadzenia w najbliższym czasie blokady całodniowej" - pisze użytkownik.

Serdecznie dziękujemy za podzielenie się z nami tą informację i zachęcamy wszystkich użytkowników do skontaktowania się z nami przez formularz zgłoszeniowy: NAPISZ DO NAS!

Reklama

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Protest na zakopiance. Podwykonawcy nie otrzymują pieniędzy

    Od godz. 11 w Naprawie na zakopiance pikietują podwykonawcy odcinka drogi S7 Lubień-Naprawa, którzy nie otrzymali zapłaty za wykonane roboty. Zaległości generalnego wykonawcy firmy IDS-BUD za... więcej