Biłgoraj: Wjechał samochodem do domu

Poniedziałek, 31 października 2016 (11:06)

W niedzielę 42-letni mężczyzna z gminy Obsza stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dom mieszkalny. Kierowca miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu – informuje Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju.

Zdjęcie

Kierowca miał ponad 2 promiole alkoholu w organizmie /Policja
Kierowca miał ponad 2 promiole alkoholu w organizmie
/Policja

W niedzielę po popołudniu dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o pojeździe, który wjechał w dom mieszkalny w miejscowości Olchowiec. Przybyły na miejsce patrol potwierdził ten fakt - czytamy na stronie biłgorajskiej policji.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący 42-latek z gminy Obsza jadąc samochodem marki Rover z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie w dom. Wspólnie z nim podróżował 43-letni pasażer, także mieszkaniec gminy Obsza.

Reklama

Przeprowadzone przez mundurowych badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierujący jak i pasażer byli nietrzeźwi, obaj mieli po niespełna 2 promile alkoholu w organizmie. Zostali przewiezieni z obrażeniami ciała do szpitala w Biłgoraju, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zdjęcie

Do zdarzenia dosżło w niedzielne popołudnie /Policja
Do zdarzenia dosżło w niedzielne popołudnie
/Policja

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

INTERIA.PL/Policja

Zobacz również

  • Karambol na Podlasiu. Dwie osoby ranne

    Cztery auta osobowe i dwa ciężarowe zderzyły się w poniedziałek nad ranem w Grajewie (Podlaskie) na drodze krajowej nr 61. Dwie osoby zostały ranne. więcej