Bielsko-Biała: Brawurowe „parkowanie” w sklepie

Sobota, 13 czerwca 2015 (14:02)

Dziś ok. godziny 6.00 przy ulicy Zamkowej w Bielsku-Białej w jednym ze sklepów „zaparkowany” został osobowy mercedes. Kierujący samochodem zbiegł przed przybyciem patrolu - czytamy w policyjnym komunikacie.

Zdjęcie

Miejsce zdarzenia /Policja
Miejsce zdarzenia
/Policja

Patrol wysłany na miejsce zdarzenia stwierdził, że pojazd marki mercedes z niewiadomych przyczyn wjechał na chodnik, a następnie uderzając w budynek wjechał przez witrynę sklepową do środka. Kierujący pojazdem zbiegł przed przybyciem policjantów, jednak w wyniku podjętych czynności udało się zatrzymać 25-letniego mężczyznę, który jest podejrzewany o prowadzenie samochodu.

Policja podaje również, że przed staranowaniem witryny sklepowej kierowca spowodował kolizję z samochodem marki ford w rejonie ulic Partyzantów i Rejtana wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Reklama

Zdjęcie

Miejsce zdarzenia /Policja
Miejsce zdarzenia
/Policja

Zatrzymany mężczyzna odmówił poddania się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, w związku z czym została pobrana krew do analizy. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia faktycznego przebiegu wydarzeń.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zeznania kierowcy, który przeleciał nad rondem w Rąbieniu

    Przesłuchano kierowcę, który po rodzinnej sprzeczce w wielkanocną niedzielę z dużą prędkością jechał pijany i dosłownie przeleciał nad rondem w Rąbieniu na przedmieściach Łodzi - poinformował... więcej