Autostrada A2 zablokowana w stronę Warszawy

Wtorek, 29 września (08:08)
Aktualizacja: Wtorek, 29 września (08:26)

Po zablokowaniu autostrady A2 na odcinku Poznań-Września w stronę Warszawy policja kieruje ruch przez węzeł Krzesiny do drogi krajowej 92. We wtorek rano (29 września) na 175. km trasy przewrócił się samochód ciężarowy.

Dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA podał, że zdarzenie miało miejsce na wysokości miejscowości Tulce w województwie wielkopolskim.

"Przewróciła się ciężarówka z metalowymi elementami. Utrudnienia potrwają kilka godzin. (...) Wszyscy kierujący muszą zjechać najpóźniej na MOP Krzesiny. Jeśli możecie, omijajcie ten odcinek drogi!" - zaapelowała na Facebooku Komenda Miejska Policji w Poznaniu.

Reklama

Zablokowane są wszystkie pasy w kierunku Warszawy. Utrudnienia powstały też na trasie w kierunku Poznania.

Obowiązuje objazd zablokowanego odcinka z węzła Poznań Krzesiny przez Poznań do drogi krajowej nr 92, następnie do węzła Kostrzyn i drogą S5 do węzła Poznań Wschód na autostradę.

Na razie nieznane są bliższe okoliczności zdarzenia. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet do trzech godzin.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

PAP/INTERIA.PL

Zobacz również

  • Śląskie: Tragiczny wypadek w Rybniku. Zginęła 19-latka

    19-letnia pasażerka bmw zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w niedzielę wieczorem (18 października) w Rybniku. 21-letni kierowca samochodu, z którym jechały trzy młode kobiety, stracił... więcej