Autostrada A1 zamknięta. Poważny wypadek

Wtorek, 21 marca 2017 (19:12)

​Zamknięta jest autostrada A1 Gdańsk - Łódź na pomorskim odcinku między węzłami Rusocin - Swarożyn na 22. kilometrze - poinformował operator Centrum Kontroli Ruchu autostrady. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.00 lub dłużej.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Michal Wojciechowski /Reporter
zdj. ilustracyjne
/Michal Wojciechowski /Reporter

Autostradę w kierunku Torunia zamknięto z powodu wypadku.

Operator Centrum Kontroli Ruchu autostrady A1 poinformował PAP, że według wstępnych informacji policji, utrudnienia potrwają do godz. 21.00 lub nawet dłużej.

Reklama

Tak długo będą musieli czekać na przejazd kierowcy, którzy wjechali na trasę i są na odcinku za zjazdem w Stanisławiu koło Tczewa. Policja i operator autostrady zalecają zjazd na węźle w Stanisławie. Sugerują, by w ogóle nie wjeżdżać z trójmiejskiej obwodnicy na autostradę.

Rzecznik Państwowej Straży Pożarnej, Łukasz Płusa poinformował, że we wtorek ok. 17.00 samochód ciężarowy przewożący kontenery przewrócił się na bok i uderzył w bariery. Jedna osoba zginęła, a druga jest ciężko ranna, zakleszczona w pojeździe. Na miejscu pracuje dziewięć zastępów Straży Pożarnej.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Małopolskie: Pijany 40-latek bez uprawnień za kierownicą. Pędził 113 km/h

    Policyjna grupa SPEED zatrzymała 40-latka z Warszawy, który, mając w organizmie 1,5 promila, jechał przez Kęty z prędkością 113 km na godzinę. Okazało się też, że w ogóle nie powinien siadać za... więcej