Autostrada A1 zamknięta. Poważny wypadek

Wtorek, 21 marca 2017 (19:12)

​Zamknięta jest autostrada A1 Gdańsk - Łódź na pomorskim odcinku między węzłami Rusocin - Swarożyn na 22. kilometrze - poinformował operator Centrum Kontroli Ruchu autostrady. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 21.00 lub dłużej.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Michal Wojciechowski /Reporter
zdj. ilustracyjne
/Michal Wojciechowski /Reporter

Autostradę w kierunku Torunia zamknięto z powodu wypadku.

Operator Centrum Kontroli Ruchu autostrady A1 poinformował PAP, że według wstępnych informacji policji, utrudnienia potrwają do godz. 21.00 lub nawet dłużej.

Reklama

Tak długo będą musieli czekać na przejazd kierowcy, którzy wjechali na trasę i są na odcinku za zjazdem w Stanisławiu koło Tczewa. Policja i operator autostrady zalecają zjazd na węźle w Stanisławie. Sugerują, by w ogóle nie wjeżdżać z trójmiejskiej obwodnicy na autostradę.

Rzecznik Państwowej Straży Pożarnej, Łukasz Płusa poinformował, że we wtorek ok. 17.00 samochód ciężarowy przewożący kontenery przewrócił się na bok i uderzył w bariery. Jedna osoba zginęła, a druga jest ciężko ranna, zakleszczona w pojeździe. Na miejscu pracuje dziewięć zastępów Straży Pożarnej.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Zachodniopomorskie: Wypadek trzech motocyklistów

    Jedna osoba nie żyje po zderzeniu trzech motocyklistów w woj. zachodniopomorskim. Do wypadku doszło na zjeździe z drogi S3 na A6 w stronę Kołbaskowa, na południe od Szczecina. więcej