Autostrada A1 zablokowana na kilka godzin

Czwartek, 25 kwietnia 2019 (10:30)

Autostrada A1 w kierunku Gdańska na odcinku od węzła Włocławek Północ do węzła Ciechocinek jest od godziny 8 zablokowana z powodu ćwiczeń ratowniczych. Działania służb w tym miejscu potrwają do godziny 15. Ruch samochodów skierowany został na równoległą dk 91.

Zdjęcie

Autostrada A1; zdj. ilustracyjne /Łukasz Piecyk /Reporter
Autostrada A1; zdj. ilustracyjne
/Łukasz Piecyk /Reporter

"Autostrada A1 od węzła Włocławek Północ do węzła Ciechocinek będzie zamknięta od godziny 8 do ok. 15 w kierunku Gdańska. Ruch skierowany został na równoległą drogę krajową nr 91" - poinformował rzecznik prasowy bydgoskiego oddziału GDDKiA Tomasz Okoński.

Podkreślił także, że ruch na autostradzie A1 w kierunku Łodzi od 11 do 15 będzie prowadzony przez MOP Kałęczynek. Dodał, że ma to związek z ćwiczeniami ratowniczymi "Autostrada 2019". Ich organizatorem jest Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu.

Reklama

"Państwowa Straż Pożarna wspólnie innymi służbami i instytucjami sprawdzi swoje przygotowanie do prowadzenia działań ratowniczych na autostradzie A1 w okolicy Miejsca Obsługi Podróżnych Kałęczynek (kierunek Gdańsk). Ćwiczenia rozpoczną się o godzinie 11" - dodał Okoński.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śmiertelny wypadek na A1. Sprawcy zbiegli, szuka ich policja

    Policja poszukuje dwóch mężczyzn podróżujących audi, które w czwartek rano (2 lipca) spowodowali wypadek na autostradzie A1 w okolicach Łodzi. Śmierć na miejscu poniósł 50-letni mieszkaniec Łodzi.... więcej