Auto wbiło się w dom. Nie żyje 25-latek

Środa, 25 listopada 2020 (07:51)

Tragiczny wypadek w miejscowości Januszkowice pod Wrocławiem. Młody kierowca samochodu marki bmw z impetem uderzył w ścianę budynku. W wyniku zdarzenia 25-latek poniósł śmierć – informuje "Gazeta Wrocławska".

Zdjęcie

Zniszczone w wyniku wypadku auto fot. Facebook Ochotnicza Straż Pożarna Szczodre /
Zniszczone w wyniku wypadku auto fot. Facebook Ochotnicza Straż Pożarna Szczodre
/

Zdarzenie miało miejsce w miniony weekend. Prowadzone przez 25-latka bmw uderzyło w budynek z taką siłą, że kierowca został zakleszczony w środku pojazdu. Jako pierwsi na miejsce zdarzenia przybyli ratownicy z Ochotniczej Straży Pożarnej z miejscowości Szczodre.  

"Po przyjeździe na miejsce, jako pierwszy podmiot ratowniczy, zabezpieczyliśmy i oświetliliśmy miejsce zdarzenia oraz przystąpiliśmy do wykonywania dostępu do poszkodowanego, u którego nasz ratownik stwierdził brak funkcji życiowych" - relacjonują na Facebooku strażacy z OSP Szczodre.

Reklama

"Rozpoczęliśmy resuscytację krążeniowo-oddechową z wykorzystaniem worka samorozprężalnego i defibrylatora AED. Po ewakuacji rannego, kontynuowano czynności resuscytacyjne do przyjazdu karetki. Niestety poszkodowanego nie udało się uratować" - informują strażacy.

Zgon młodego kierowcy stwierdził lekarz z karetki, która dotarła na miejsce wypadku.

Policjanci sprawdzają przyczynę tragicznego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że to utrata kontroli nad kierowanym pojazdem była przyczyną wypadku.


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Mazowieckie: W zderzeniu czołowym zginęło dwoje dzieci

    Dwoje dzieci zginęło w wypadku, do którego doszło w sobotę rano w województwie mazowieckim. W powiecie łosickim czołowo zderzył się seat z samochodem ciężarowym. Trzy osoby dorosłe zostały ranne. więcej