A4 zablokowana w kierunku Zgorzelca

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 (11:57)

Po wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych zablokowana jest autostrada A4 w kierunku Zgorzelca, między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (LPR).

Zdjęcie

Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego /Michał Ostaszewski /Reporter
Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
/Michał Ostaszewski /Reporter

Jak poinformował oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu asp. Łukasz Dutkowiak, do wypadku z udziałem dwóch pojazdów ciężarowych doszło przed godz. 11.00. 

"Pojazdy swoimi gabarytami zablokowały dwa pasy ruchu. Obecnie na miejscu pracują policjanci, by wyjaśnić przebieg i okoliczności tego zdarzenia" - powiedział.

Reklama

Rzecznik poinformował, że jeden z kierowców, w związku z doznanymi obrażeniami, został przetransportowany do szpitala śmigłowcem.

Autostrada w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Służby apelują do kierowców o wybieranie alternatywnych tras podróży.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Katowice: Wypadek z udziałem radiowozu

    Dwaj poszkodowani w środowym zderzeniu nieoznakowanego policyjnego radiowozu z innym samochodem w centrum Katowic – policjant i konwojowany mężczyzna - nie wymagali hospitalizacji, w szpitalu... więcej