A4 zablokowana. Dwa wypadki na autostradzie

Piątek, 1 marca 2019 (08:38)
Aktualizacja: Piątek, 1 marca 2019 (09:06)

Na opolskim odcinku autostrady A4 na wysokości Strzelec Opolskich doszło do dwóch wypadków. W jednym - na autostradzie przewróciła się ciężarówka, w drugim zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak informuje dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, w miejscu zdarzeń droga w kierunku Katowic jest całkowicie zablokowana.

Zdjęcie

Zdjęcie ilustracyjne /123RF/PICSEL
Zdjęcie ilustracyjne
/123RF/PICSEL

Do przewrócenia się ciężarówki doszło na odcinku autostrady A4 w kierunku Katowic. Ranny został kierowca pojazdu. Jak powiedział PAP oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej w Opolu, droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Kilkanaście minut później, niedaleko miejsca pierwszego wypadku, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Zostały ranne dwie osoby. Przyczyny wypadków są ustalane. 

Reklama

Według komunikatu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, wyznaczono objazd przez Krapkowice, Gogolin i Strzelce Opolskie.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Samochód dachował. Nie żyje 40-latek

    40-letni kierowca volkswagena golfa zginął w sobotę, gdy jego auto wpadło do rowu i dachowało na lokalnej drodze w pobliżu Radzynia Podlaskiego (Lubelskie). Okoliczności wypadku są wyjaśniane –... więcej