A1: Dachował samochód. Kierowca był nietrzeźwy?

Niedziela, 8 kwietnia 2018 (09:54)

Jeden pas ruchu w stronę Gdańska jest zablokowany na autostradzie A1 w okolicach węzła Kowal (Kujawsko-pomorskie), gdzie w niedzielę rano dachował pojazd. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12.

Zdjęcie

Utrudnienia na A1 w okolicach węzła Kowal - w stronę Gdańska (zdjęcie ilustracyjne) /Damian Klamka /East News
Utrudnienia na A1 w okolicach węzła Kowal - w stronę Gdańska (zdjęcie ilustracyjne)
/Damian Klamka /East News

"Na 214 kilometrze autostrady w okolicach węzła Kowal w niedzielę rano dachował i wypadł z drogi pojazd. Pierwsza informacja była taka, że 30-letni kierowca był pod wpływem alkoholu i wypadł z drogi. Zablokowany jest lewy pas ruchu (szybki) w stronę Gdańska" - powiedział PAP Tomasz Waliszewski z Punktu Informacji Drogowej bydgoskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Utrudnienia zdaniem przedstawiciela GDDKiA mogą potrwać do godziny 12.

Reklama

"Policja prowadzi tam swoje czynności, gdyż z najświeższych informacji, które otrzymałem wynika, że pojawiła się tam jeszcze kwestia narkotyków w samochodzie oraz wątek dotyczący jakiegoś 'zbiega'. Nie znam jednak szczegółów. Kierowcy pojazdu po dachowaniu nic się nie stało" - dodał Waliszewski.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Lubelskie: Śmiertelne potrącenie na przejściu dla pieszych

    Policja bada okoliczności tragicznego wypadku w Bychawie (woj. lubelskie). Motocyklista potrącił tam kobietę, która przechodziła przez przejście dla pieszych. 64-latka zmarła na miejscu. więcej