Pijany kierowca zatrzymał się na drzewie

Środa, 6 marca 2013 (13:21)

Zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości usłyszy w najbliższym czasie 53-letni mieszkaniec Bytowa. Mężczyzna pomimo że w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu kierował samochodem. Swoją podróż zakończył uderzając w drzewo.

Zdjęcie

Pijany kierowca zatrzymał się na drzewie /KWP Gdańsk
Pijany kierowca zatrzymał się na drzewie
/KWP Gdańsk

Wczoraj po godzinie 19.00 dyżurny bytowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o wypadku w Dąbrówce w gm. Borzytuchom. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci.

Mundurowi ustalili, że 53-letni kierowca forda po wyjechaniu z zakrętu uderzył w drzewo. Nic groźnego mu się nie stało. Okazało się, że mieszkaniec Bytowa jest nietrzeźwy. Mężczyzna w organizmie miał ponad dwa promile alkoholu. Zatrzymano mu prawo jazdy.

Reklama

W najbliższym czasie 53-latek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Nie żyją kolejne ofiary wypadku w Miedzianej Górze

    W nocy w szpitalu zmarły 25-latka oraz dwuletnia dziewczynka, ofiary sobotniego wypadku na drodze krajowej nr 74 w Miedzianej Górze (Świętokrzyskie) - poinformował w niedzielę oficer prasowy... więcej