Wypadek cysterny z tlenem na A4. Uwaga na utrudnienia

Piątek, 31 marca (12:21)

Po wypadku cysterny ze skroplonym tlenem w Prószkowie autostrada A4 jest zablokowana w obydwu kierunkach. Wojewoda opolski w specjalnym komunikacie prosi o korzystanie z objazdów.

Ciężarówka wypadła na pobocze. Trwa akcja wypuszczania gazu do atmosfery. Wypadek spowodował poważne utrudnienia dla korzystających z autostrady w okolicach Opola.

Wojewoda opolski informuje, że wyznaczono objazd przez Opole. Dla osób podróżujących w kierunku Katowic zalecany jest zjazd na węźle Brzeg i przez Nysę, Kędzierzyn-Koźle powrót na autostradę A4 w miejscowości Ujazd (węzeł drogowy Łany). Jadącym w kierunku Wrocławia proponuje się objazd tą samą trasą.

Reklama

"W związku z występującymi utrudnieniami i nasileniem ruchu drogowego mieszkańcy Opola proszeni są o uwzględnienie występujących utrudnień podczas planowania wyjazdów i korzystanie z komunikacji publicznej" - czytamy w komunikacie wojewody.


Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Tragiczny wypadek w Żyrardowie. Jedna osoba nie żyje

    Śmiertelny wypadek w Żyrardowie na Mazowszu. Na przejściu dla pieszych przy ulicy Mickiewicza samochód potrącił dwie osoby. Jedna z nich zmarła na miejscu, a druga trafiła do szpitala. więcej