Tragiczny wypadek koło Stanisławowa

Poniedziałek, 29 stycznia (11:27)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w poniedziałek rano na drodze wojewódzkiej nr 473. W okolicach miejscowości Stanisławów (Łódzkie, pow. poddębicki) samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Zdjęcie

Wypadek; zdj. ilustracyjne /Reporter
Wypadek; zdj. ilustracyjne
/Reporter

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9. Jak powiedziała PAP asp. szt. Elżbieta Tomczak z Komendy Powiatowej Policji w Poddębicach, z niewyjaśnionych do tej pory przyczyn kierujący renault megane zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w jadący z przeciwka samochód ciężarowy.

"Śmierć na miejscu poniósł 38-letni kierowca renault i jego 33-letnia pasażerka. Kierujący tirem został częściowo zakleszczony w pojeździe, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Doznał jedynie urazu ręki" - poinformowała rzeczniczka prasowa.

Reklama

Dodała, że policja pod nadzorem prokuratora bada na miejscu przyczyny wypadku. Trasa w okolicach miejscowości Stanisławów (pow. poddębicki, gm. Uniejów) jest całkowicie zablokowana; ruch kierowany jest przez policję objazdami. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Więcej na temat:wypadek

Zobacz również

  • Seria kolizji w Łódzkiem. Zderzyło się sześć samochodów

    Pięć samochodów osobowych i ciężarówka zderzyły się rano na trasie krajowej numer 14 w Strykowie w okolicach Łodzi. Ranne zostały trzy osoby. więcej