​Pomorskie: Intensywne opady deszczu. DK 21 nieprzejezdna

Wtorek, 22 sierpnia 2017 (17:35)

Droga krajowa nr 21 łącząca Ustkę i Słupsk z południem regionu i kraju jest nieprzejezdna na wysokości miejscowości Zajączkowo. Po intensywnych opadach deszczu na szosę spłynęła woda i ziemia z pola. Prace nad udrożnieniem drogi mogą potrwać nawet do środy rano.

Zdjęcie

zdj. ilustracyjne /Policja
zdj. ilustracyjne
/Policja

Jak poinformował PAP we wtorek po południu rzecznik prasowy gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Piotr Michalski, drogowcy pracują nad usunięciem wody i szlamu, które uniemożliwiają przejazd.

Michalski wyjaśnił, że służbom udało się już raz oczyścić drogę, ale padający nieustannie deszcz spowodował ponowne jej zalanie, czyniąc drogę nieprzejezdną.

Reklama

W opinii gdańskiego oddziału GDDKiA oczyszczenie drogi krajowej nr 21 może potrwać nawet do środy rano. "Oprócz oczyszczenia szosy, konieczne jest także oczyszczenie dwóch studzienek odwodnieniowych" - wyjaśnił Michalski informując, że policja wyznaczyła objazdy feralnego miejsca. 

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Śląskie: Zderzenie ciężarówek na DK 1. Poważne utrudnienia

    Odblokowany jest już ruch na drodze krajowej nr 1 w miejscowości Wrzosowa k. Częstochowy. W poniedziałek rano ciężarówka uderzyła tam w inny samochód i sygnalizację świetlną. Poszkodowana została... więcej