Dolnośląskie: Autostrada A4 zablokowana po zderzeniu trzech aut

Poniedziałek, 2 kwietnia (14:23)
Aktualizacja: Poniedziałek, 2 kwietnia (15:55)

Po zderzeniu trzech aut nieprzejezdna była w poniedziałek autostrada A4 w okolicach węzła Krzywa w kierunku Zgorzelca (Dolnośląskie). W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne.

Jak poinformowała PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA, do wypadku doszło w okolicach węzła Krzywa na nitce autostrady A4 w kierunku Zgorzelca. Zderzył się trzy samochody osobowe; ranne zostały trzy osoby.

Policja wyznaczyła objazdy przez Bolesławiec do węzła Godzieszów. 

Reklama

To drugi wypadek, który miał miejsce w poniedziałek na dolnośląskie odcinku A4 w kierunku Zgorzelca. Wcześniej zderzył się również trzy auta osobowe między węzłami Złotoryja i Lubiatów. Tam już nie ma utrudnień w ruchu.

Aktualizacja: Koniec utrudnień

Nie ma już utrudnień po wypadku na autostradzie A4 w okolicach węzła Krzywa w kierunku Zgorzelca (Dolnośląskie). 

O zakończeniu utrudnień poinformował PAP dyżurny wrocławskiego oddziału GDDKiA. Dwa pasy jezdni w kierunku Zgorzelca są już przejezdne - podał dyżurny. W okolicach miejsca, w którym doszło do wypadku, nadal są jednak kilkukilometrowe korki.

Artykuł pochodzi z kategorii: Aktualności

Zobacz również

  • Na utrudnienia w ruchu napotkają podróżujący drogą ekspresową S8 w kierunku Wrocławia na węźle Wieluń (Łódzkie). W tym miejscu doszło do wypadku z udziałem samochodu Żandarmerii Wojskowej. Ruch... więcej